e-ginekologia.pl - Nowy Gabinet GinekologicznyGłównym tematem czwartego numeru Nowego Gabinetu Ginekologicznego jest radiofrekwencja. Wykorzystanie jej w ginekologii przynosi bardzo dobre efekty. O zaletach i swoich doświadczeniach w wykorzystaniu noża RF napisał wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej - dr Piotr Kolczewski. Z kolej prof. Jerzy Szczapa jest autorem bardzo ciekawego artykułu na temat probiotyków w okresie perinatalnym. Profesor dzieli się z czytelnikami zaskakującymi wynikami swoich badań i obserwacji. Dr Marcin Kucharzewski opublikował natomiast trzecią część artykułu na temat przewlekłej choroby żylnej.
W każdym numerze Nowego Gabinetu Ginekologicznego publikujemy artykuły związane z prawem medycznym. Nie inaczej jest i tym razem. Wejście RODO spowodowało istotne zmiany w wydawaniu kopii dokumentacji medycznej. Pojawiła się ustawa o Internetowym Koncie Pacjenta. O tych zmianach przeczytają Państwo w artykułach przygotowanych przez naszych prawników.
Dopełnieniem tego wydania NGG jest artykuł o nowoczesnych systemach KTG oraz o tym, jak powinna przebiegać skuteczna dezynfekcja.
Pełen spis treści znajduje się tutaj.
Zapraszamy do wykupienia prenumeraty. Jak to zrobić? Kliknij tutaj.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny