e-ginekologia.plMinister Marian Zembala, ustępując w listopadzie ze stanowiska, podpisał kilka rozporządzeń i ustaw dotyczących ginekologii. W najnowszym numerze Nowego Gabinetu Ginekologicznego opisaliśmy dokładnie dwie z nich. Chodzi o pakiet ustaw dotyczących leczenia niepłodności oraz o ustawę wprowadzającą obowiązek podania rodzącej znieczulenia porodowego.

Ponadto, w dziale prawnym, jak zwykle, znalazł się artykuł: Pytania do Prawnika, w którym prawnik Maciej Gibiński odpowiada na 10 zadanych przez państwa pytań. W części dotyczącej sprzętu ginekologicznego, kontynuujemy cykl opisujący zasadę działania laserów – tym razem artykuł poświęcony jest laserom niskoenergetycznym. W drugim artykule z cyklu technologie, opisaliśmy dlaczego i jak działa – KTG.

Oczywiście, to tylko niektóre z tematów poruszanych na łamach Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Spis treści znajduje się tutaj.

Zachęcamy również do wykupienia prenumeraty. Jak to zrobić? Kliknij tutaj.

Nasz tytuł indeksowany jest w Index Copernicus i za prenumeratę Nowego Gabinetu Ginekologicznego można otrzymać punkty edukacyjne.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny