e-ginekologia.pl - portal dla lekarzy ginekologówWydaliśmy pierwszy w tym roku numer Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Jak zwykle, znajdą w nim Państwo artykuły z zakresu prawa medycznego oraz artykuły z tematyki leczenia ginekologicznego. Bardzo ciekawa jest, naszym zdaniem, publikacja na temat wpływu choliny na przebieg ciąży i rozwój dziecka. Okazuje się, że prawidłowa jej suplementacja może znacząco podwyższyć iloraz inteligencji dziecka. W kolejnym artykule natomiast zajęliśmy się problematyką niedokrwistości u kobiet w ciąży.


Wśród tematów prawniczych polecamy lekturę artykułu o odpowiedzialności zawodowej lekarzy oraz o dodatkowym ubezpieczeniu. Czy warto je mieć, kiedy wystąpić o wypłatę z tytułu tego ubezpieczenia.
Oczywiście znajdą Państwo również dział: Pytania do Prawnika, w którym nasz redakcyjny prawnik, Maciej Gibiński, odpowiada na kolejnych 10 pytań skierowanych na skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zachęcamy do wykupienie prenumeraty. Koszt to tylko 78 zł  za roczną prenumeratę Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Kliknij tutaj.
Pełen spis treści numeru znajduje się tutaj.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny