e-ginekologia.pl - Nowy Gabinet GinekologicznySposobom leczenia liszaja twardzinowego sromu - w nr. 5 Nowego Gabinetu Ginekologicznego - poświeciliśmy aż dwa artykuły. Jeden opisuje metodę leczenia liszaja, który jest oporny na leczenie zachowawcze, drugi artykuł pokazuje sposób leczenia przy użyciu tradycyjnych metod. Kolejny temat to - torbiele endometrialne, jako pierwszy, ale późny objaw endometriozy. Artykuł autorstwa dr. Jana Olka, polskiego ginekologa - od lat pracującego w szpitalu w Dortmundzie, w Niemczech.
Niniejsze wydanie Nowego Gabinetu Ginekologicznego uzupełniają artykuły: "Komórki macierzyste raka – implikacje kliniczne" oraz "Choroby oczu u kobiet w okresie ciąży i po porodzie". Natomiast w publikacji autorstwa dr Moniki Jasielskiej z Kliniki Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie znajdą Państwo m.in. wytyczne Polskiego Towarzystwa Okulistycznego do rozwiązywania porodu poprzez cesarskie cięcie.
Tradycyjnie w naszym dwumiesięczniku nie zabrakło przedstawienia nowych technologii, tym razem, prezentujemy dwa nowatorskie urządzenia do leczenia WNM. Z kolei w rubryce prawnej znajdą Państwo informacje, że jednak nie wszystkie gabinety będą musiały mieć wdrożony system e-dokumentacji od 1 stycznia 2019 r.
Zapraszamy do lektury. Spis treści znajduje się tutaj. Prenumeratę w cenie 90 zł za rok można zamówić klikając tutaj.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny