e-ginekologia.pl - portal dla lekarzy ginekologówRODO – to ostatnio często wymawiany skrót także przez lekarzy. Dlatego w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Ginekologicznego dość obszernie opisaliśmy wpływ nowego prawa na funkcjonowanie gabinetu ginekologicznego. Drugą nowością prawną, której termin powoli się zbliża, to e-dokumentacja medyczna. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już od 1 stycznia przyszłego roku wszyscy lekarze będą musieli prowadzić dokumentację medyczną swoich pacjentów w formie elektronicznej. W numerze 3/2018 Nowego Gabinetu Ginekologicznego opublikowaliśmy obszerny artykuł, który pomoże wybrać właściwy program do prowadzenia e-dokumentacji.
Oczywiście w tym wydaniu nie mogło zabraknąć również tematów ginekologicznych. Zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawym artykułem nt. kwasu hialuronowego w praktyce ginekologicznej. Opublikowaliśmy też artykuł dotyczący unaczynienia warg sromowych mniejszych w zabiegach labioplastyki oraz podjęliśmy temat diagnostyki niewydolności żylnej.
Oczywiście to tylko niektóre z problemów poruszanych przez nas w najnowszym wydaniu Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Zapraszamy do wykupienia prenumeraty i zapoznania się ze spisem treści.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny