Nowy Gabinet GinekologicznyWstrząs anafilaktyczny w gabinecie ginekologicznym – to temat przewodni najnowszego wydania Nowego Gabinetu Ginekologicznego. Ratownicy medyczni z dużym stażem, opisują jak należy się zachować w przypadku pacjentki, która zdradza symptomy wstrząsu. W jaki sposób szybko ocenić głębokość wstrząsu, jakie podjąć działania. Drugim dość ciekawym zagadnieniem jest leczenie blizn pozostających po zabiegach ginekologicznych. Nowoczesne metody terapeutyczne pozwalają takie blizny leczyć z dużym sukcesem. Jakie to metody? Zapraszamy do lektury.

W prawnej części naszego periodyku proponujemy trzy artykuły. Pierwszy z nich to prawne spojrzenie na aspekt zachowania tajemnicy lekarskiej. W ostatnim czasie zmieniły się przepisy w tym aspekcie. Warto poznać nowe obowiązki lekarza w stosunku do pacjentki.

Kolejne dwa artykuły dotyczą problematyki wykonywania zawodu lekarza. Opisujemy jakie są plusy i minusy zawarcia z innymi lekarzami spółki partnerskiej oraz jakie są blaski i cienie prowadzenia praktyki lekarskiej w wydzielonej części lokalu mieszkalnego.

To oczywiście tylko niektóre artykuły opublikowanie w Nowym Gabinecie Ginekologicznym nr/ 6/2016.

Zapraszamy do wykupienia prenumeraty. Jak to zrobić? Proszę kliknąć tutaj.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny