Jakie dokumenty trzeba złożyć do poszczególnych urzędów państwowych i w jakim terminie? Czy można sterylizować narzędzia jednorazowe, kto bierze odpowiedzialność za ewentualne zakażenia? Nasi prawnicy przygotowali gotową do wykorzystania umowę najmu gabinetu pomiędzy lekarzem. druga część artykułu o zasadach doboru kolposkopu do potrzeb konkretnego gabinetu ginekologicznego, to tylko niektóre zagadnienia poruszane w najnowszym wydaniu NGG.

 

 

Jakie dokumenty trzeba złożyć do poszczególnych urzędów państwowych i w jakim terminie? Jakie rejestry i jak często lekarz ginekolog powinien je wypełniać, aby być w zgodzie z polskim prawem? Kalendarium lekarza przedsiębiorcy - to artykuł, w którym opisaliśmy wszystkie dokumenty , które lekarz musi złożyć w odpowiednich urzędach lub wypełnić i dołączyć do dokumentacji gabinetu. W artykule opisaliśmy jakie dokumenty i do jakich instytucji trzeba składać w poszczególnych miesiącach 2013 roku.

Czy można sterylizować narzędzia jednorazowe, kto bierze odpowiedzialność za ewentualne zakażenia? Resterylizacja wyrobów - w tym artykule opisaliśmy, jakie zasady powinny obowiązywać przy resterylizacji. Co na to prawo Unii Europejskiej. Jak do tego podchodzą polscy prawnicy. Odpowiedzi udzielają współpracujący z naszym wydawnictwem prawnicy.

Umowa najmu gabinetu lekarskiego - nasi prawnicy przygotowali gotową do wykorzystania umowę najmu gabinetu pomiędzy lekarzem, który jest właścicielem przychodni i chce podnajmować gabinet innemu lekarzowi. Nie może go oficjalnie zatrudnić, ale...

Kupujemy kolposkop to druga część artykułu o zasadach doboru kolposkopu do potrzeb konkretnego gabinetu ginekologicznego.

Faktury 2013 - nowe zasady wystawiania. W tym artykule szczegółowo opisaliśmy wszystkie nowe zasady wystawiania faktur dla pacjentów, którym świadczone są usługi medyczne.

Technologia skrętnych ultradźwięków opisaliśmy innowacyjną technologię dysekcji tkanki miękkiej przy użyciu ultradźwięków, wytwarzanych przez nóż hemostatyczny.

To tylko niektóre tematy poruszone w najnowszym (1/2013) wydaniu Nowego Gabinetu Ginekologicznego, najbardziej praktycznego pisma dla lekarzy ginekologów.

Zapraszamy do wykupienia prenumeraty.

Jak wykupić prenumeratę? Kliknij tutaj.

Sprzęt Ginekologiczny

loading...
Sprzęt ginekologiczny